ahoj)) na pole dance uz chodim rok, a je to ten nejlepší sport co sem kdy vyzkoušela!!! Strašně mě baví, akorát mě štve že hodně lidí si to spojuje s tanečnicemi z baru, ale to mě od toho určitě neodrazuje! protože vim, že je to super!))) v jakym bydlíš městě jestli se tě můžu zeptat))
pole dance je dokonalej. už přes rok čekám až se u nás ve městě otevře nějakej kurz a furt nic :(
OdpovědětVymazatNa mém blogu právě probíhá giveaway tak jestli máš chuť, zúčastni se.
http://missnothingfashion.blogspot.com/
ahoj)) na pole dance uz chodim rok, a je to ten nejlepší sport co sem kdy vyzkoušela!!! Strašně mě baví, akorát mě štve že hodně lidí si to spojuje s tanečnicemi z baru, ale to mě od toho určitě neodrazuje! protože vim, že je to super!))) v jakym bydlíš městě jestli se tě můžu zeptat))
OdpovědětVymazatMichelle <3 - dekujeme za příspěvek!