Hot Poison

pátek 18. listopadu 2011

Zimní kabáty 2011/12

 1. Parka:       
nejlépe vypadá s proužky, vemte si například proužkovaný svetr a parku si nechte zavázanou jenom na pásek.
2. Kožich:  vypadá skvěle, vypadá elegantně, ale v ČR ho nosí strašně málo žen. Je velmi svůdný a výrazný. )))) 


Vystavil Hot poison v 22:13 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

O mně

Zobrazit celý můj profil

Pravidelní čtenáři

Archiv blogu

  • ▼  2011 (26)
    • ▼  listopadu (1)
      • Zimní kabáty 2011/12
    • ►  září (4)
    • ►  srpna (21)
Motiv Jednoduchá. Obrázky motivu vytvořil(a) DNY59. Používá technologii služby Blogger.