Hot Poison
pátek 18. listopadu 2011
Zimní kabáty 2011/12
1. Parka:
nejlépe vypadá s proužky, vemte si například proužkovaný svetr a parku si nechte zavázanou jenom na pásek.
2. Kožich: vypadá skvěle, vypadá elegantně, ale v ČR ho nosí strašně málo žen. Je velmi svůdný a výrazný. ))))
Novější příspěvky
Starší příspěvky
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)