neděle 4. září 2011

Rolling in the deep


                                                   TENHLE KLUK JE FAKT BOREC,ZVLÁŠŤ NAHRÁL KAŽDEJ ZVUK ,SPOJIL TO A VYŠLO Z TOHO TOHLE ))))
                                                            Karoline

OH SHIT IT´S MONDAY!

Nesnáším je! Začíná jimi škola! :D  

                                                                         New Yorker
                                                             Karoline

středa 3. srpna 2011

Superman

Hrdinové z komixů nikdy nezestárnou :)
                           
                                                                                                       Karoline

Kraťasy za každé okolnosti

V žádném holčičím šatňíku by neměli chybět kraťasy !


    Karoline

Košile,Košile a Košile !

Ano,vrací se nám košile v pánském stylu.
Typ:HaM
                                                                                           Karoline

Nahoď šaty !

Máme žhavé léto a šaty každého stylu se hodí na každou super procházku na dovolené.
                                                         
                                                                                         Karoline

IN THE JUNGLE

Zvířecí vzory jsou prostě super sexy ! 






                     




















                                   
                                                                                            Karoline

Back to the black

Tmavé barvy byly,jsou a budou in !     
                                       Karoline                                                                                                                                                                                   


Our Country !


We want to fashion shows directly to these countries ! 




        Karoline

LAKY

Barevný styl nepatří jen našemu outfitu,ale i našim nehtům :)  


                                                      Karoline

úterý 2. srpna 2011

Bad teacher

Tak jsme si vyrazily po dlouhé době za kulturou byly jsme v kině na filmu "Zkažená úča" bylo to super!! Ale rozhodně se to neobešlo bez super outifitu))!!



















Pár fotek na ukázku: