středa 3. srpna 2011

Košile,Košile a Košile !

Ano,vrací se nám košile v pánském stylu.
Typ:HaM
                                                                                           Karoline

2 komentáře:

  1. JÁ KOŠILE TOTÁLNĚ MILUJU A TAHLE JE FAKT PĚKNÁ :)) V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ MUSIM VYRAZIT DO H&M, SLEDUJI VÁŠ BLOG :)))

    OdpovědětVymazat