úterý 2. srpna 2011

Bad teacher

Tak jsme si vyrazily po dlouhé době za kulturou byly jsme v kině na filmu "Zkažená úča" bylo to super!! Ale rozhodně se to neobešlo bez super outifitu))!!



















Pár fotek na ukázku:

3 komentáře:

  1. TY JO, SUPER VĚCY A SUPER HADRY, A PRADA?? WOW, SLEDUJI TVŮJ BLOG, ZDENKA ;)

    OdpovědětVymazat
  2. JOJO NEMÁTE ZAČ :)))) AŽ TEĎ JSEM SI VŠIMLA TOHO GUCCIHO :)

    OdpovědětVymazat