pátek 18. listopadu 2011

Zimní kabáty 2011/12

 1. Parka:       
nejlépe vypadá s proužky, vemte si například proužkovaný svetr a parku si nechte zavázanou jenom na pásek.
2. Kožich:  vypadá skvěle, vypadá elegantně, ale v ČR ho nosí strašně málo žen. Je velmi svůdný a výrazný. )))) 


Žádné komentáře:

Okomentovat